logo
26 Nisan 2019 Cuma 06:54:51
tenis
06:04Ramkumar Ramanathan - Zhizhen ZhangCanlı
tenis
06:04Milojevic, - Harris, AndrCanlı
diğer
04:30St. Louis Blues - Dallas StarsCanlı
basketbol
03:00San Antonio - Denver NuggeCanlı
basketbol
03:00Ferro Carri - San Martín CCanlı
tenis
02:12Krueger, Mi - Paul, TommyCanlı
diğer
02:00Boston Brui - Columbus BluCanlı
basketbol
02:00Boca Junior - Gimnasia y ECanlı
diğer
01:40Cincinnati - Atlanta BravCanlı
tenis
07:00Alexandra Cadantu - Saisai Zheng
tenis
07:00McPhee, Kay - Muramatsu, C
tenis
07:46Patael, Ben - Martin, Andr
tenis
07:51Thompson, J - Soeda, Go
tenis
08:15Kai-Lin Zhang - En Shuo Liang
tenis
09:30Shuai Zhang - Shuyue Ma
diğer
11:00Ning Ding - Shiwen Liu
diğer
12:00Murphy, Sha - Robertson, N
diğer
12:00Wang Manyu - Meng Chen
diğer
12:00Maguire, St - Cahill, Jame
tenis
12:00Otte, Oscar - Molleker, Ru
tenis
12:00Krajinovic, - Coric, Borna
tenis
12:30Strycova, B - Rybakina, El
futbol
12:50Melbourne City FC - Central Coast Mariners Academy
diğer
13:00Long Ma - Gaoyuan Lin
tenis
13:30Medvedev, D - Jarry, Nicol
tenis
13:30Balazs, Att - Herbert, Pie
tenis
13:45Lara Arruabarrena Vecino - Marketa Vondrousova
diğer
14:00Jingkun Lia - Niwa, Koki
diğer
14:00Richardson, - Jones, Wayne
tenis
14:00Gombos, Nor - Brkic, Tomis
tenis
14:00Adamczak, M - Strycova, B/
diğer
14:30Mansell, Mi - West, Steve
tenis
14:30Sevastova, - Kvitova, Pet
futbol
14:35Guangzhou R&F F.C. - Shenzhen Ruby F.C.
tenis
14:50Roberto Carballes Baena - Kei Nishikori
diğer
15:00Hughes, Jam - Dolan, Brend
diğer
15:00Xu, X/Liu, - Yoshimura, M
tenis
15:00Cuevas, Pab - Berrettini,
tenis
15:45Osaka, Naom - Vekic, Donna
diğer
16:00de Decker, - Pallett, Dav
tenis
16:00Marterer, M - Ymer, Mikael
tenis
16:10Nadal, Rafa - Struff, Jan-
diğer
16:30Selby, Mark - Wilson, Gary
diğer
16:30Williams, M - Gilbert, Dav
diğer
16:30Jirkal, Pav - Humphries, L
futbol
16:45FC Vitebsk - FC Slutsk
diğer
17:00Shepherd, K - Beaton, Stev
tenis
17:00Martic, Pet - Mladenovic,
diğer
17:30Hendriks, J - Wilson, Jame
tenis
17:30Basilashvil - Djere, Laslo
tenis
17:30Thiem, Domi - Pella, Guido
tenis
18:00Travaglia, - Gaio, Federi
tenis
18:15Veronika Kudermetova - Margarita Gasparyan
futbol
18:30FC Dinamo Minsk - Neman Grodno
tenis
18:30Barthel, M/ - Minella, M/P
diğer
19:00Falck, Matt - Gauzy, Simon
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
futbol
19:301. FC Köln - SV Darmstadt 98
futbol
19:30FC Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
tenis
19:30Babos/Mladenovic - Mitu/Panova
tenis
19:30Bertens, Ki - Kerber, Ange
diğer
20:00IFK Skövde - IK Sävehof
diğer
20:00IFK Kristia - Alingsås HK
diğer
20:00Jaehyun An - Woojin Jang
futbol
20:00Vendsyssel - Randers FC
futbol
20:00AaB Fodbold - Hobro IK
futbol
20:00Örgryte IS - Vasteras SK
basketbol
20:00Fenerbahçe - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
diğer
20:15Evetts, Ted - Kamphuis, Vi
futbol
20:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
diğer
20:45Aspinall, N - Nilsson, Den
futbol
20:45BATE Borisov - Minsk
diğer
21:00Chuqin Wang - Jingkun Lian
futbol
21:00FC Eindhoven - AZ Alkmaar II
futbol
21:00CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00N.E.C. - FC Twente
futbol
21:00Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard
futbol
21:00Clermont Foot - Paris
futbol
21:00Red Star 93 - Metz
futbol
21:00Valencienne - Niort
futbol
21:00Grenoble Foot 38 - AS Béziers
futbol
21:00AS Nancy - AC Ajaccio
futbol
21:00US Orléans - Troyes AC
futbol
21:00LB Châteauroux - Le Havre AC
futbol
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
21:30FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:30Piast Gliwice - KS Cracovia
basketbol
21:30Kirolbet Ba - CSKA Moscow
tenis
21:30Azarenka, V - Kontaveit, A
diğer
21:45Newcastle F - Northampton
diğer
21:45Sale Sharks - Bath Rugby
diğer
21:45Anderson, K - de Zwaan, Je
futbol
21:45Bordeaux - Lyon
futbol
21:45Derry City F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45St Patrick' - UC Dublin
futbol
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
diğer
22:00Apolonia, T - Ionescu, O/R
futbol
22:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
basketbol
22:00FC Barcelona Bàsquet - Anadolu Efes S.K.
basketbol
22:00Barcelona Lassa - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30Rio Ave F.C. - Porto
diğer
22:45Clemens, Ga - van Barnevel
diğer
23:15Bunting, St - Henderson, J
diğer
23:45Münch, Kevi - Lennon, Stev
diğer
02:00New York Is - Carolina Hur
futbol
03:00Puebla F.C. - Tigres de la UANL
futbol
03:30Colo-Colo - Deportes Antofagasta
diğer
05:00San José Sh - Colorado Ava
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
basketbol
05:00Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
futbol
10:35Newcastle Jets - Sydney FC
futbol
12:50Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
basketbol
13:30Movistar Es - Herbalife Gr
futbol
14:001. FC Magdeburg - Greuther Furth
futbol
14:00FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg
futbol
14:00SV Sandhausen - Holstein Kiel
futbol
14:00Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
futbol
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Mjällby AIF - Degerfors IF
futbol
14:30HB Køge - Viborg FF
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
diğer
16:00Exeter Chie - Harlequins
futbol
16:00Dun?rea C?l - AFC Hermanns
futbol
16:00Livorno - Palermo
futbol
16:00Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
16:00U.S. Salernitana 1919 - Carpi F.C. 1909
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - Empoli F.K
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00Venezia - Crotone
futbol
16:00Brest - Lens
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - SC Freiburg
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Schalke 04
diğer
17:00Leicester T - Bristol Bear
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - IK Frej Taby
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Halmstads BK
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - IF Elfsborg
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
17:10Allianz Vol - Schweriner S
futbol
17:15Atletico Madrid - Real Valladolid
futbol
17:15Atletico Madrid - Valladolid (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Portimonense S.C. - C.D. Feirense
futbol
17:30C.D. Santa Clara - Vitoria Setubal
basketbol
17:30Tofaş - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor HD)
futbol
18:00FK Baumit J - Baník Ostrav
futbol
18:001. FC Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00SK Slavia Prague - Sigma Olomouc
futbol
18:00Teplice - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - AC Sparta Prague
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Viktoria Plzen - Dukla Prague
futbol
18:00Mattersburg - Admira
futbol
18:00SK Rapid Wien - TSV Hartberg
futbol
18:00Rheindorf Altach - Wacker Innsbruck
diğer
18:30VfB Friedri - Berlin Recyc
diğer
18:30Wasps - Saracens
diğer
19:00KS Vive Tau - Paris HB
futbol
19:00FC Voluntari - FC Dinamo București
futbol
19:00Roma - Cagliari Calcio
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Trabzonspor
futbol
19:00KV Oostende - Sporting de
futbol
19:00Spezia - Perugia
futbol
19:00Pogoń Szczecin - Lech Poznań
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Roma - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
19:00Real Madrid - Cafés Candel
basketbol
19:00Tecnyconta - Valencia Bas
futbol
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30CD Leganés - Celta de Vigo
futbol
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
futbol
20:00New York City FC - Orlando City Soccer Club
futbol
20:00FC Luzern - FC Thun
basketbol
20:00İstanbul BB - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
21:00Royal Excel - Kortrijk
futbol
21:30K.A.A. Gent - K.R.C. Genk
futbol
21:30Inter - Juventus
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Inter - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
21:30Gipuzkoa Ba - Monbus Obrad
basketbol
21:30Iberostar Tenerife Canarias - MoraBanc Andorra
futbol
21:45FC Barcelona - Levante UD
futbol
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Rennes - Paris SG
futbol
22:00Toronto FC - Portland Timbers
futbol
22:30C.D. Aves - C.F. Os Belenenses
futbol
22:30FC Dallas - San Jose Earthquakes
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Philadelphia Union
futbol
01:00C.F. Pachuca - CA Atlas
futbol
01:00Atlanta United - Colorado Rapids
futbol
02:00New York Red Bulls - Cincinnati
futbol
03:00C.F. Monterrey - Club Necaxa
futbol
03:30Houston Dynamo - Columbus Crew
futbol
03:30Sporting Ka - New England
futbol
12:00Perth Glory - Wellington Phoenix FC
futbol
13:00Valencia CF - SD Eibar
futbol
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Frosinone Calcio - S.S.C. Napoli
futbol
13:30Frosinone - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Miedz Legnica - Wisła Płock
futbol
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
14:30THW Kiel - Bergischer H
futbol
14:30Erzgebirge Aue - VfL Bochum
futbol
14:30Union Berlin - Hamburger SV
futbol
14:30SC Paderborn 07 - 1. FC Heidenheim
futbol
15:00SønderjyskE - Vejle Boldklub
futbol
15:00Aarhus - AC Horsens
futbol
15:00Girona FC - Sevilla FC
basketbol
15:15Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
15:30SKN St. Pölten - Austriya Wien
futbol
15:30RZ Pellets - Red Bull Sal
futbol
16:00Lille OSC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00A.C. ChievoVerona - Parma F.C.
futbol
16:00Hatayspor - Adanaspor
futbol
16:00Nice - Guingamp
futbol
16:00Caen - Dijon
futbol
16:00Bursaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:00U.S. Cremonese - Foggia Calcio
futbol
16:00BK Häcken - AFC Eskilstuna
futbol
16:00Trelleborgs FF - Dalkurd FF
futbol
16:00Amiens SC - RC Strasbourg
futbol
16:00IK Brage - Varbergs BoIS FC
futbol
16:00Hammarby IF - Djurgårdens IF
futbol
16:00Spal - Genoa
futbol
16:00Angers SCO - Stade de Reims
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
futbol
16:30Korona Kielce - Arka Gdynia
futbol
16:30Osmanlıspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
diğer
17:00Gummersbach - HC Erlangen
diğer
17:00Magdeburg S - Rhein-Neckar
diğer
17:00Worcester W - Gloucester R
futbol
17:00G.D. Chaves - Nacional da Madeira
futbol
17:00FC St. Gallen - FC Basel
futbol
17:00C.S. Marítimo - C.D. Tondela
futbol
17:00Brøndby IF - Esbjerg fB
futbol
17:15Real Sociedad - Getafe CF
futbol
18:00AS Saint-Étienne - Toulouse FC
futbol
18:00FC Boto?ani - Politehnica
futbol
18:00Sturm Graz - LASK Linz
futbol
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00BAXI Manres - UCAM Murcia
basketbol
18:00Unicaja Mál - San Pablo Bu
futbol
18:30IFK Norrköping - Malmö FF
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş J.K. - MKE Ankaragücü
futbol
19:001. FC Nuremberg - FC Bayern Munich
futbol
19:00U.C. Sampdoria - S.S. Lazio
futbol
19:00F.C. Copenhagen - Odense Boldklub
futbol
19:00Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Sampdoria - Lazio (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Villarreal CF - SD Huesca
futbol
19:30S.C. Braga - Benfica
futbol
19:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
futbol
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
19:30Limoges CSP - ASVEL Lyon-Villeurbanne
futbol
20:30Minnesota United FC - D.C. United
basketbol
20:30Kirolbet Ba - Montakit Fue
basketbol
20:30Divina Segu - FC Barcelona
futbol
21:00FCSB - Astra Giurgi
futbol
21:00Sint-Truidense - FCO Beerschot Wilrijk
diğer
21:30Torino - AC -
futbol
21:30Torino - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid C.F.
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Boavista Porto FC - Moreirense F.C.
futbol
22:00Olympique de Marseille - FC Nantes
futbol
22:00U.S. Lecce - Brescia Calcio
futbol
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Seattle Sounders FC - Los Angeles
futbol
02:00Querétaro F.C. - Tiburones Rojos de Veracruz
basketbol
18:00Galatasaray - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
futbol
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
19:00Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Atalanta - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Fiorentina - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00Botaş - Çukurova Basket (Tivibu Spor HD)
futbol
20:30Sivasspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
futbol
12:50Melbourne City FC - Central Coast Mariners Academy
futbol
14:35Guangzhou R&F F.C. - Shenzhen Ruby F.C.
futbol
16:45FC Vitebsk - FC Slutsk
futbol
18:30FC Dinamo Minsk - Neman Grodno
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
futbol
19:301. FC Köln - SV Darmstadt 98
futbol
19:30FC Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
futbol
20:00Vendsyssel - Randers FC
futbol
20:00AaB Fodbold - Hobro IK
futbol
20:00Örgryte IS - Vasteras SK
futbol
20:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:45BATE Borisov - Minsk
futbol
21:00FC Eindhoven - AZ Alkmaar II
futbol
21:00CS Concordia Chiajna - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
21:00N.E.C. - FC Twente
futbol
21:00Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard
futbol
21:00Clermont Foot - Paris
futbol
21:00Red Star 93 - Metz
futbol
21:00Valencienne - Niort
futbol
21:00Grenoble Foot 38 - AS Béziers
futbol
21:00AS Nancy - AC Ajaccio
futbol
21:00US Orléans - Troyes AC
futbol
21:00LB Châteauroux - Le Havre AC
futbol
21:00Red Star - Metz (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
21:30FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
21:30Piast Gliwice - KS Cracovia
futbol
21:45Bordeaux - Lyon
futbol
21:45Derry City F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45St Patrick' - UC Dublin
futbol
21:45Bordeaux - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Benevento Calcio - Cosenza Calcio
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
22:30Rio Ave F.C. - Porto
futbol
03:00Puebla F.C. - Tigres de la UANL
futbol
03:30Colo-Colo - Deportes Antofagasta
futbol
05:00Monarcas Morelia - Club Tijuana
futbol
10:35Newcastle Jets - Sydney FC
futbol
12:50Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory
futbol
14:001. FC Magdeburg - Greuther Furth
futbol
14:00FC St. Pauli - SSV Jahn Regensburg
futbol
14:00SV Sandhausen - Holstein Kiel
futbol
14:00Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
futbol
14:00Athletic Bilbao - Alaves (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Gazişehir FK - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Mjällby AIF - Degerfors IF
futbol
14:30HB Køge - Viborg FF
futbol
14:30Tottenham - West Ham (S SPORT HD)
futbol
16:00Dun?rea C?l - AFC Hermanns
futbol
16:00Livorno - Palermo
futbol
16:00Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
16:00U.S. Salernitana 1919 - Carpi F.C. 1909
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - Empoli F.K
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Hellas Verona F.C.
futbol
16:00Venezia - Crotone
futbol
16:00Brest - Lens
futbol
16:00Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Antalyaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
futbol
16:30Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - SC Freiburg
futbol
16:30Borussia Dortmund - FC Schalke 04
futbol
17:00Jönköpings Södra IF - IK Frej Taby
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Halmstads BK
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - IF Elfsborg
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Southampton - Bournemouth (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:15Atletico Madrid - Real Valladolid
futbol
17:15Atletico Madrid - Valladolid (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Portimonense S.C. - C.D. Feirense
futbol
17:30C.D. Santa Clara - Vitoria Setubal
futbol
18:00FK Baumit J - Baník Ostrav
futbol
18:001. FC Slovácko - Bohemians 1905 Prag
futbol
18:00SK Slavia Prague - Sigma Olomouc
futbol
18:00Teplice - 1. FK Příbram
futbol
18:00SFC Opava - AC Sparta Prague
futbol
18:00FK Mladá Boleslav - FC Fastav Zlín
futbol
18:00MFK Karviná - FC Slovan Liberec
futbol
18:00Viktoria Plzen - Dukla Prague
futbol
18:00Mattersburg - Admira
futbol
18:00SK Rapid Wien - TSV Hartberg
futbol
18:00Rheindorf Altach - Wacker Innsbruck
futbol
19:00FC Voluntari - FC Dinamo București
futbol
19:00Roma - Cagliari Calcio
futbol
19:00Fenerbahçe S.K. - Trabzonspor
futbol
19:00KV Oostende - Sporting de
futbol
19:00Spezia - Perugia
futbol
19:00Pogoń Szczecin - Lech Poznań
futbol
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Roma - Cagliari (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Sheffield Utd - Ipswich Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:30VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30CD Leganés - Celta de Vigo
futbol
19:30Leganes - Celta Vigo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:30Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sporting Lisbon - Vitoria Guimaraes
futbol
20:00New York City FC - Orlando City Soccer Club
futbol
20:00FC Luzern - FC Thun
futbol
21:00Royal Excel - Kortrijk
futbol
21:30K.A.A. Gent - K.R.C. Genk
futbol
21:30Inter - Juventus
futbol
21:30Lechia Gdańsk - Legia Warsaw
futbol
21:30Inter - Juventus (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Norwich City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45FC Barcelona - Levante UD
futbol
21:45Barcelona - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Rennes - Paris SG
futbol
22:00Toronto FC - Portland Timbers
futbol
22:30C.D. Aves - C.F. Os Belenenses
futbol
22:30FC Dallas - San Jose Earthquakes
futbol
00:00Vancouver Whitecaps FC - Philadelphia Union
futbol
01:00C.F. Pachuca - CA Atlas
futbol
01:00Atlanta United - Colorado Rapids
futbol
02:00New York Red Bulls - Cincinnati
futbol
03:00C.F. Monterrey - Club Necaxa
futbol
03:30Houston Dynamo - Columbus Crew
futbol
03:30Sporting Ka - New England
futbol
12:00Perth Glory - Wellington Phoenix FC
futbol
13:00Valencia CF - SD Eibar
futbol
13:00Valencia - Eibar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Frosinone Calcio - S.S.C. Napoli
futbol
13:30Frosinone - Napoli (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Miedz Legnica - Wisła Płock
futbol
14:00Leicester - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
14:00Leeds United - Aston Villa (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00İstanbulspor - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Erzgebirge Aue - VfL Bochum
futbol
14:30Union Berlin - Hamburger SV
futbol
14:30SC Paderborn 07 - 1. FC Heidenheim
futbol
15:00SønderjyskE - Vejle Boldklub
futbol
15:00Aarhus - AC Horsens
futbol
15:00Girona FC - Sevilla FC
futbol
15:30SKN St. Pölten - Austriya Wien
futbol
15:30RZ Pellets - Red Bull Sal
futbol
16:00Lille OSC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00A.C. ChievoVerona - Parma F.C.
futbol
16:00Hatayspor - Adanaspor
futbol
16:00Nice - Guingamp
futbol
16:00Caen - Dijon
futbol
16:00Bursaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
16:00U.S. Cremonese - Foggia Calcio
futbol
16:00BK Häcken - AFC Eskilstuna
futbol
16:00Trelleborgs FF - Dalkurd FF
futbol
16:00Amiens SC - RC Strasbourg
futbol
16:00IK Brage - Varbergs BoIS FC
futbol
16:00Hammarby IF - Djurgårdens IF
futbol
16:00Spal - Genoa
futbol
16:00Angers SCO - Stade de Reims
futbol
16:00Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Kayserispor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Lille - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:05Burnley - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:30TSG 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg
futbol
16:30Korona Kielce - Arka Gdynia
futbol
16:30Osmanlıspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00G.D. Chaves - Nacional da Madeira
futbol
17:00FC St. Gallen - FC Basel
futbol
17:00C.S. Marítimo - C.D. Tondela
futbol
17:00Brøndby IF - Esbjerg fB
futbol
17:15Real Sociedad - Getafe CF
futbol
18:00AS Saint-Étienne - Toulouse FC
futbol
18:00FC Boto?ani - Politehnica
futbol
18:00Sturm Graz - LASK Linz
futbol
18:00St.Etienne - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30IFK Norrköping - Malmö FF
futbol
18:30Manchester Utd. - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Beşiktaş J.K. - MKE Ankaragücü
futbol
19:001. FC Nuremberg - FC Bayern Munich
futbol
19:00U.C. Sampdoria - S.S. Lazio
futbol
19:00F.C. Copenhagen - Odense Boldklub
futbol
19:00Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
futbol
19:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Sampdoria - Lazio (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Villarreal CF - SD Huesca
futbol
19:30S.C. Braga - Benfica
futbol
19:30Montreal Impact - Chicago Fire Soccer Club
futbol
19:30Villarreal - Huesca (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Denizlispor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Minnesota United FC - D.C. United
futbol
21:00FCSB - Astra Giurgi
futbol
21:00Sint-Truidense - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
21:30Torino - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid C.F.
futbol
21:45Rayo Vallecano - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Boavista Porto FC - Moreirense F.C.
futbol
22:00Olympique de Marseille - FC Nantes
futbol
22:00U.S. Lecce - Brescia Calcio
futbol
22:00Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:30Seattle Sounders FC - Los Angeles
futbol
02:00Querétaro F.C. - Tiburones Rojos de Veracruz
futbol
19:00Eskişehirspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00K.Karabükspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Atalanta - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Lorient - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Fiorentina - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Real Betis - Espanyol (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:30Sivasspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
Mainz 05 - SC Freiburg
Paylaş:
Haberler
Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.